Biz Kimiz

   Interbus Turizm A.Ş. gençlerin tüm Avrupa’yı rahatça ve eğlenerek gezmelerini sağlayan bir kuruluş olup, gençler tarafından bilinen Interrail’in geliştirilmiş halidir. Otobüsle Avrupa Turu konusunda Türkiye’nin en deneyimli ekibi, başvurunuzdan itibaren adım adım sizi bilgilendirmekte ve seyahatiniz boyunca yanınızda olmaktadır. Interbus ekibi aynı zamanda ülkemizin lider gençlik derneklerinden olan Avrupa Sanat Topluluğu (AVSAT) kurucu üyelerinden oluşmaktadır. Alanında profesyonel, iyi eğitimli ve aynı zamanda farklı yetkinliklere sahip ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen Interbus Turizm A.Ş. liderliği benimsemiş genç bir kadroya sahiptir.

     Avrupa Sanat Topluluğu (AVSAT) 2012 yılında gençlerin Avrupa’daki her türlü kültürel ve sosyal faaliyetlere doğrudan katılabilmelerini sağlamak amacıyla Ankara’da kurulan ve yaptığı çalışmalarla örnek olmuş, hızla büyümeye devam eden bir sivil toplum kuruluşudur. Kişisel gelişim, sanat, gezi, gençlik projeleri ve sosyal projeler konularında aktif olan AVSAT kısa sürede ülkemizin en etkin gençlik derneklerinden biri olmayı başarmıştır.

     AVSAT bir çok devlet kurumu ve yerel yönetimle ortaklaşa projeler yürütse de kesinlikle herhangi bir siyasi oluşumla bağlantısı yoktur. Interbus Turizm A.Ş. olarak size, özgürlüğü ve eğlenceyi sonuna kadar hissedeceğiniz, yenilikçi, yaratıcı ve benzersiz otobüsle Avrupa turu programlarımızla unutulmaz bir deneyim sunmaktayız.

Menü