Ayca Selvi – Interbus Sonrası Yorumu

‘Bu dünyada, onu fethetmek için doğanlara yer vardır, fethedebileceğini hayal edenlere degil’ demiş Fernando Pessoa.

Herkesin bir sürü hayali vardır ama bazıları ilk sırada gelir ya benim ilk hayalim dünyayı dolaşmaktı ve bunun ilk kısmını Avrupa’yı dolaşarak Interbus sayesinde gerçekleştirdim, her şey hayal ettiğimin ötesindeydi. Bu tura tek katılmak istiyorsanız hiç düşünmeden katılın arkadaşlar ben tek katılanlardan biriyim otobüse bindiğim ilk başta herkesle öyle bi kaynaşıyosun ki tek katıldığını anlamıyorsun bile. Otobüse ilk bindiğinizde Caner başkanın size ilk tavsiyesi ‘negatif insanlardan uzak durun’ olacaktır arkadaşlar bu tavsiyeye uyun, pozitif insanlarla yolculuk mükemmel geçecektir.

Şu 18 günde hayatıma o kadar çok şey kattım ki anlatamam. Başka turları unutun Interbus çok başka. Bi sıkıntım olursa ne yaparım diye düşünmeyin Caner başkan sizin her sıkıntınızı dinleyip size her türlü çözüm yolunu bulacaktır. Caner başkana güvenin  🙂 Caner başkan hiç kimsenin yapamayacağını yapıp bizi fransız ellerinde mağdur bırakmayıp 9500 euro cezayı ödedi her ne kadar dişinden olsa da bunu hiç bir firma yapmaz arkadaşlar Interbus’ta her şeye çözüm vardır 🙂

Burak’ın sıcak su dağıtımlarını, Caner’in mikrofondan ‘arkadaşlar yakıt alacağız 15-20 dakika mola’ deyişlerini (ne kadar 15-20 dakka olmasa da 🙂), Onur’un ‘interbusss’ diye bağırışlarını unutmayacağım. Tur bittikten sonra bu sesleri cok arıyorsunuz 🙂 otobüste muhabbetlerimizi, oynamalarımızı, paylaşımlarımızı, danslarımızı unutmayacağımm. Ben bu tura katılmadan önce çok araştırdım yorumlardan çok çok fazlası Interbus ve çok çok başka kesinlikle katılın seneye tekrar katılmayı bile düşünüyorum  Aklınızda ne varsa yapın arkadaşlar hayata bi kere geliyorsunuz.

Burdan sakinliğiyle, güleryüzüyle, bilgisiyle bana yardımcı olan koordinatörümüz Burak Gül’e ve Cömertliğiyle, her şeye çözüm bulan, her sorunumu sabırla dinleyen ve anlayışla karşılayan Interbus’ı iyi ki kurmuş olan Caner Durukan’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Son olarak Caner başkanın dediği gibi bu hayatta ne yaşarsanız yaşayın bi nedeni vardır buna inanın. Şu an bu sayfada dolaşıyorsanız bile bi nedeni vardır katılın !  😉 🙂)

Interbus Katılımcı Yorumları

Menü