Neylan Koyuncu – Interbus Sonrası Yorumu

İyi ki INTERBUS ???? diyerek başlıyorum. Büyük Avrupa Turu neden güzel biliyor musunuz? Çocukluk hayalleri ve masalları her zaman herkesin aklındadır. Merak edilen tek şey gerçek olup olmadıklarıdır. Interbus ile masalların içine girmek, gerçek olduklarını görmek ve o masalı yaşamak.. Söze nasıl başlanır bilemedim.

Dünden kalma bir heyecan var içimde. Gittiğimiz yerlerde yaşadığımız anılardan kalmış olan… Planlarımı çift kişilik yaptım ama tura tek gidebildim. Kararsızdım tura tek gitmekte, yalnız hissederim diye düşündüm ama şimdi arkama dönüp bakıyorum şu 18 günde biriktirdiğim harika dostlarım var. Tabi bir de bu fotoğrafta gördüğünüz gibi muhteşem kareler de var.. Peki bu heyecanımın asıl sahibi kim sizce?

‘’Biz zaten uçuyoruz ne gerek var uçağa”. 🙂 18 gün koskoca 18 gün Avrupa’dasınız. Hayatımızın en uzun tatili olsa gerek. Düşünsenize her gün insanların üzerine hayaller kurduğu yaklaşık 30 şehirdesiniz. Her gün başka bir şehirde. Paris’te, Roma’da, Prag’da ve hatta Barselona’da… Yok Yok ! Konserveler, nutellalar bir yanda diğer yanda köşede biraz kuruyemiş. Yeter ki mutluluk olsun, dostluk olsun. Seyahat ediyoruz, paylaşıyoruz, en güzel dostlukları burada kazandık. Bazen bir Avrupa Turu, bazen bir piknik, bazen biraz dans. Interbus nedir diyenlere.. Geride bıraktığımız şehirler ve yüzümüzde bıraktıkları kocaman mutluluklar..

Büyük Avrupa Turu bittiğinde yoruldunuz fakat Türkiye’ye döndüğünüzde yaşadıklarınızı şöyle kısaca düşündüğünüzde gözünüzde bir damla yaş ve ben neler yaşamışım sorusu kafanızın içinde. Bir sürü şehir, bir sürü dostluk ve bir sürü unutulmaz hatıra. İşte Büyük Avrupa Turu bu yüzden güzel.. ‘’Seyahat etmek yaşamaktır. Kısa bir ömre uzun, dolu ve özgür bir hayat sığdırmak için en güzel yol kuşkusuz seyahat etmektir.’’ Interbus görebileceğiniz bütün rüyaların en muhteşemi!” Gelin hayatı Interbus ile birlikte anlamlandıralım!!! Ve sesimiz çıktığı kadar “Give Yourself a INTERBUSTUR! ” diye bağıralım ki duymayan kalmasın !

Interbus Katılımcı Yorumları

otobüsle avrupa turu - neylan koyuncu

Menü