Ayşegül Koçar – Interbus Sonrası Yorumu

Tura ilk başladığınızda aklınızda tedirginlik duyduğunuz bir sürü soru oluyor. Bu kadar ülkeyi bu kadar az zamanda nasıl gezip göreceğinizi merak ediyorsunuz. Tabi karşılaşacağınız insanları da. Eğer daha önce bir deneyiminiz yoksa ülkelerde ne yapacağınızı da merak edip biraz tedirginlik duyabilirsiniz. Ama bu hisler tura başladığınızdan itibaren yerini eğlenceli ve tatlı bir merak duygusuna bırakıyor. Çünkü size nasıl yardımcı olacağını çok güzel anlayışlı bir şekilde aktaran ve bunu hakkını vererek yapan bir ekiple karşılaşıyorsunuz.

Ben bu otobüste olduğum için çok şanslıydım çünkü çok eğlenceli ve unutamayacağım bir yolculuk oldu benim için. Öncelikle hangi gündesiniz anlamıyorsunuz bile merak da etmiyorsunuz saate bile otobüsün hareket saatini öğrenmek için bakıyorsunuz. Bir günde iki veya üç ülkeyi gezip hepsinde deli gibi eğlendiğinizi görünce bir günü nasıl dolu dolu geçirdiğinize siz de şaşırıyorsunuz. Otobüs eviniz gibi oluyor, etrafınızdaki komşularınız ve sonrasında bağınızı koparmayacağınız arkadaşlarınız oluyor.

Ben de bu turda her gün rotamızı anlatıp bilgi veren Ezgim’e, otobüsteki en eğlenceli adam olan başarılı fotoğrafçı iyi insan Gökhan’a ve turun en başından itibaren her türlü sorumuzda bize yardımcı olan Caner Durukan’a ve bize böyle güzel arkadaşlıklar katan, hayatımızda en özel ve en güzel anılarımızın oluşmasını sağlayan bu muhteşem arkadaş canlısı ekibe çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar gezebildiğiniz kadar gezin ayaklarınız ağrısın geçer, sokaklarda kaybolun, keşfedin ve paylaşımcı olun şimdiden iyi eğlenceler… Şöförümüz Hasan kaptana da saygılar 🙂

Interbus Katılımcı Yorumları

Menü