Beyza Şahin – Interbus Sonrası Yorumu

Ve son…
20 gün 18 ülke ve +3 sürpriz şehir ile birlikte tam tamına 30 şehir, 20 günde toplam 352.763 bin adım dile kolay öyle değil mi ? Caner Durukan’ın sözleri kulağımda “Arkadaşlar siz bir tur satın almadınız anı satın aldınız.”

Evet onlarca anı onlarca güzel insan biriktirdim. “Otobüsle Avrupa turu mu olur ya” diyorsunuz ya hani heh işte olmaz olur mu hem de sadece otobüsle olur, o kadar poşetimi çantamı nereye sığdırırdım yoksa ? Hayatımda aldığım en iyi kararlardan biriydi bu tur. Başlarda elbette endişelerim vardı ama bir kaç gün geçince anladım ki endişelerimin hepsi yersizmiş ? Bu tur sayesinde hayatımın geri kalanında ne istediğime daha da emin oldum, ben beni daha iyi tanıdım, kendime daha değer vermeyi, daha sabırlı olmayı, kötü enerji veren insanlardan koşarak uzaklaşmayı öğrendim ? Gece başka bir ülkede uyuyup sabah farklı bir ülkede gözlerimizi açıp Mert’in sıcak suları eşliğinde kahvaltı yaptık, ayaklarımız su toplayana dek karış karış şehirleri gezdik. Hayatımın en güzel çikolatasını, waffleını, pizzasını, kurabiyesini, dondurmasını pizzasını, makarnasını, makaronunu, tartını yedim ve daha neler neler hepsi efsaneydi. ?

Bu otobüs var ya bizim evimiz oldu, biz de aile. Ah dili olsa da konuşsa. Daha anlatacak o kadar şey var ki yazarak olmaz ama bunları yaşamak lazım ? Sıra geldi etmem gereken teşekkürlere. Caner Durukan önce Caner Bey olur sonra Caner abi, bir de kız kardeşi varmış abisinden yana eminim çok şanslı. Birbirinden farklı bir otobüs dolusu insanın düzenini, birliğini öyle güzel sağlıyor ki. Oluşan her kötü durumu bile bir anda en güzel şeylere çeviriveriyor ? Samimiyetin, içtenliğin ve geri kalan her şey için çok teşekkür ederim. Mertcim bir kez olsun sorularımızı yanıtsız bırakmadan, güler yüzünü asla eksik etmeden yardım ettiğin için sana da çok teşekkür ederim kahkahaların hiç kaybolmasın ? Kaptanlarımıza da 20 gün boyunca bizleri sağ salim götürüp getirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

Sevgili interbus ailesi yollarımızın bir gün yine kesişmesi dileğiyle.❤

Interbus Katılımcı Yorumları

otobüsle avrupa turu - beyza şahin

Menü