Duygu Doğan – Interbus Sonrası Yorumu

Merhabalar sevgili Interbus ailesi ve Interbus ailesine yeni katılacak arkadaşlar. Öncelikle bana hayatımın tatilini yaşattığı için başta Caner Durukan olmak üzere bütün ekibe çok çok teşekkür ederim. Bütün arkadaşlarımın ve ailemin “nasıl yani 20 gün otobüsle Avrupa turu mümkün değil dayanamayıp bir noktadan uçakla Türkiye’ye dönersin sen” uyarılarına rağmen bu tura tek başıma çıkmaya karar verdim son anda iki arkadaşım da benimle beraber katıldı ama dönüşte bütün otobüs arkadaşım olarak ayrıldım.

Turdan döneli baya zaman geçmesine rağmen hala fotoğraflarıma çok büyük özlemle bakıyorum ve iyi ki katılmışım diyorum. Benim ilk yurt dışı deneyimim olmasına rağmen ne vizede ne de gittiğimiz bütün ülkelerde hiçbir zorluk ve sıkıntı yaşamadım. Hiç kimseden bir tavsiye almadan kendim araştırarak Interbus’ı buldum ama bütün arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.Aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın yaşadığınız her türlü sıkıntı ve zorlukta bütün ekip seferber oluyor. Gidilen şehirlere o şehirle ilgili fikriniz olabilecek kadar yeterli süre ayrılıyor tabi ki tamamını gezemiyorsunuz ama bütün kilit noktalara gidiyorsunuz ve daha sonra mutlaka buraya geleceğim dediğiniz en az 3-4 ülke aklınızda kalıyor.

Ve son olarak gerçekten hayatımın tatiliydi inanılmaz güzel dostluklarla ve inanılmaz güzel anılar biriktirerek döndüm. Emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ederim:) İyi ki tanımışım seni Interbus. 🙂

Menü