Feyza Nur Erdoğan – Interbus Sonrası Yorumu

Interbus, unutmayacağım dolu dolu anları hafızama yer ettiği için bütün ekibe çok çok teşekkür ederim. Anlat anlat bitmez ama bir kırıntı da olsa duygularımı burada güzel bir seyahate çıkmak isteyen insanlara aktarmak isterim. Çok şanslıydım çünkü bizim otobüs her dakika bir eğlence her dakika bir ev gibiydi. Eve ilk geldiğimde, uyandığımda otobüste uyanmadığım için gözlerim doldu. Şaka gibi geliyor ilk dediklerinde ama otobüste evinizde gibi uyuyorsunuz.

Ezgim’in’arkadaşlar uyanın artık geldik’ diyen güzel sesi ile uyanmadığım için de ayrı buruktum. Konaklamalar, interbusçıların arkadaş tavırları, herkesin paylaşımcı yaklaşması, sürprizler, değerleri koordinatörlerimiz, otobüsümüzün neşe kaynağı Gökhan Emre, bize bu güzel geziye seyirci olmamızı sağlayan Caner Durukan, dostluklar, kaybolmalar, kaptanlarımız, yorgun olsak da meraklı bakışlar, her ülkede her şehirde unutmayacağınız anılar, farklı lezzetler, keşfedilmemiş sokaklar, yeni bir gün, daha önce görmediğiniz yerler, daha daha nicesini kazanacağınız bir tur sizi bekliyor.

Merak edin, gezin, eğlenin. Hızlı ama hiç unutmayacağınız anlar sizi bekliyor ufak bir tavsiye Caner Bey’in önceden katılımcılara ilettiği mükemmel düşünülmüş ihtiyaç listesine, anlatılan güzel bilgiler için not defterinizi eklemeyi unutmayın 🙂 Vaad edilenden fazlasını gördüm, tattım. Hayatımdaki en güzel deneyimim oldu.

Teşekkürler Interbus. Teşekkürler Ezgim ve Caner 🙂 Teşekkürler Interbus katılımcıları 🙂 Şimdiden çok özlendiniz. Arkadaşlar eller havaya 🙂 Interbus daima kalbimde.

Interbus Katılımcı Yorumları

Menü