Kevser Erdoğan – Interbus Sonrası Yorumu

Hayatımızda yapmak isteyip de yapamadığımız neler var neler. Interbus da böyle başladı.
Önce neden 38 yaş üstü için sadece %5 kontejan var dedim karamsarlığa girdim. Caner Durukan ile konuştuğumda siz formu yollayın değerlendirelim oldu korktum ama yolladım sonuç olumlu ve havalardayım.. Hani denir ya ölmeden önce yapılması gerekenler hah işte Interbus dedim. Heyecan korku var bir otobüs hiç tanımadığın insanlar ve uzun km ler ve yaş farkı yaşam farkı..

Öncelikle pozitif düşünce taşıyacaksın. En olumsuz anın bile ilerde güzel bir anı olacağını unutma. Mükemmel olmak zorunda değiliz. Interbus’tan mükemmellik beklemeyeceksin, önce kendin bu geziyi güzelleştirecek. Ben neler eklerim, yol nasıl güzelleşir onu bulacaksın doğaçlama en güzeli. Oyun kurucu kendin olacaksın. Otobüsün içindeki atmosfer büyülü, onu hissettiğinde zaten keyfin mükemmel oluyor. Alışveriş yapacaklar Andora’ya kadar hiçbir şey almayın hatta valiziniz yarı boş olsun çünkü Andora’da anlarsınız ucuzluğu alkol hiç sevmediğim için valizin boş olması iyi oldu 😉

Koordinatörümüz Ezgim Şahin seni özleyeceğim konuşmaların huy olarak bana benzerliğin anında atak dalış çözümleyen biri olarak. Benim yemek tavsiyem çok fazla, konserve almayın yeterince mola alışveriş imkanı var her şeyi bulabiliyorsunuz. Ortalama 10 Euro gibi günlük harcamanız oluyor.
Ben Interbus’u çok sevdim ve herkese tavsiye ediyorum.
Herkesle yola çıkılmaz,
Interbus’la ÇIKILIR.

Sizleri iyi ki tanımışım..
Her şey çok güzeldi sevgiler.
Birdahaki yıla yine form doldursam mı acaba düşünüyorum olur mu olur 🙂

Interbus Katılımcı Yorumları

 

Menü