Neslinur Acar – Interbus Sonrası Yorumu

Hayatımda aldığım en güzel karar sizinle bu yolculuğa çıkmak oldu. Bir ömür boyu unutmak istemediğim onca güzel anı biriktirdim ve ömürlük dostluklar.. Samimiyeti ile bize güven veren ve en büyük hayalimi gerçekleştirmemi sağlayan sevgili Big Boss Caner Durukan iyi ki böyle bir girişimde bulunmuş interbus kurulmuş ve biz de katılma fırsatı yakalamışız (Sonsuz teşekkürler).

Rotamızda olmadığı halde gidilen +4 şehir jestini unutmayacağız. Sevgili koordinatörümüz, canımız Mert sadece sıcak suları ile değil samimiyeti ve güler yüzüyle de içimizi ısıttı, iyi ki varsın Mert (uyurken en paspal hallerimizi çekmene rağmen seni çok seviyoruz). Paramızı nasıl daha az harcayacağımız konusunda verdiğiniz tavsiyeler için de ayrıca teşekkür etmek isterim. Kaptanlarımıza da çok teşekkür ederiz, her konaklamada bütün evi sığdırdığımız valizlerimizi tek tek yerleştirdiler ve hiç bir zaman yüzlerindeki gülümseme kaybolmadı.

Otobüsle Avrupa’ya mı gidilir diyen sevgili arkadaşlarım, böyle bir ekiple tüm dünyayı dolaşmaya hazırım. Viyana’da uyuyup, Prag’da gözünü açmak mükemmel bir duygu, yaşadığınız mutluluk ve yeni yerler görme heyecanınız yorgunluğunuzu alıp götürüyor emin olabilirsiniz (kesinlikle tavsiye ederim).

Tek katıldığım bu yolculuğu, kocaman bir aileye sahip olarak sonlandırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatımın en güzel 20 gününü geçirdiğim Interbus ailem, umarım daha başka yolculuklarda yine bir arada oluruz, sizleri çok seviyorum.

Interbus Katılımcı Yorumları

otobüsle avrupa turu - neslinur acar

Menü