Onur Aykurt – Interbus Sonrası Yorumu

Hayatınızda bazı dönüm noktaları olur ya hani işte o anlardan birindesiniz. Kendinize soruyorsanız gitsem mi gitmesem mi diye şimdi her şeyi unutun ve valizinizi toplamaya başlayın. Etraftan gelen sesleri duymayın kafa sallayın gülün geçin emin olun ki hayatınızda yapabileceğiniz en güzel şey olur bu turda yer almak… Hayatınızın en güzel günleri olacağından emin olun. Dostluklar, arkadaşlıklar, paylaşma duygusu, eğlence vs anlatılmaz yaşanır derler ya işte tam olarak böyle.

Burdan okuyunca bana da öyle gelmişti bu kadar günde ne olabilir ki diye ama yaşayınca görünce öyle arkadaşlıklar öyle güzel insanlar tanıyorsunuz ki iyi ki geldim iyi ki sizi tanıdım diyorum içimden. Hayatımın keşke bitmeseydi dediğim 17 günü keşke baştan başlasa diye düşündüğüm kısır döngü olarak içinde kalmak istediğim bir tur..

Emeği geçen herkese teşekkür ederim sizler benim hayatımda büyük izler bıraktınız umarım ben de sizde güzel izler bırakmışımdır.

Interbus bittiğinde insan kötü hissediyor anladım ki Interbus son değil yeni insanların, dostların ve yeni hayatın başlangıcıdır… ( Gidiyorsun bilmediğim uzaklaraa … 🙂 SEVİLİYOSUNUZ )

Interbus Katılımcı Yorumları

Menü