Süleyhan Avşar – Interbus Sonrası Yorumu

Öncelikle her şeyin özeti olan şu cümleyle başlamak istiyorum, yaptıkların işin hakkını veren Interbus ailesine sonsuz teşekkürler! Interbus’un oluşmasına vesile olan, katılımcıları için maddi ve manevi her türlü fedakarlıkta bulunan Caner Durukan ise teşekkür ve takdirin en büyüğünü hak ediyor.

Net bir cümle söylemek gerekli ise katılmayı düşünen arkadaşlar için gözüm kapalı ‘KATILIN!’ derim. Hayalleri gerçeğe dönüştüren, en uygun bütçeyle gerçekleştirilen bu muhteşem gezi programı insanın ufkunu genişletiyor! Otobüse bindiğiniz ilk andan itibaren koordinatörlerin sıcaklığı, yardımı ile tur mükemmel olmaya başlıyor. Avrupa rüyası olan herkesin en doğru tercihi Interbus’tır net!!! Kusurların en az olduğu bu muhteşem programa katılmış olduğum için çok mutlu 19gün çabuk geçtiği içinse bir hayli hüzünlüyüm. Koordinatörlerin en sıcakkanlıları Ezgim Şahin, Ceyda Durukan göstermiş olduğu sabır ve özveri ile büyük bir teşekkürü hak ediyor. Eğlenceli anlara eşlik etmenize, her biri farklı dünya olan insanları tanımanıza sebep olan bu güzel program gezmeyi, keşfetmeyi, yeni insanlar tanımayı seven insanlar için en doğru adres !

Interbus’la yol açık, hiç durma yola çık!!!

İyi ki varsın Interbus ailesi, iyi ki bize bu güzel, bu değerli anları yaşattın. En güzel anıların oluşmasına vesile oldun. Her şey için teşekkürler.

Interbus Katılımcı Yorumları

Menü