Süreyya Şen – Interbus Sonrası Yorumu

Başka hayallerimin hüsranla sonuçlanıp beni Interbus’a sürüklemesi ve bu yolculuğumun hayalimin de beklentilerimin de ötesinde olması aldığım en güzel sonuç.

Birkaç gün sonra zaman kavramının yok olması her şehirde farklı bir atmosfere uyanmak rüyayla gerçek arasında kaybolmak. Bireysel olmak yada takılmak gibi düşüncelerle gitseniz de daha 2. günde kaynaşıp haftasına kocaman bir aile oluyorsunuz. En önemli tavsiyem gittiğiniz her şehri dinleyin, hepsinin farklı bir havası ve ruhu var. İlla ki kaybolacaksınız ama önce ruhunuzun kaybolmasına, keşfetmesine izin verin. Çok abartılı eşya götürmeyin gerek yok herkes birbiriyle paylaşım içinde ve bu size ailenizleymişsiniz hissi veriyor.Farkli insanlar tanıyın ve farklı insanlarla gezin. Gittiğiniz ülkekerin yemeklerini mutlaka tadın değişime izin verin. Üsküp’te köfte, Viyana ve Roma’da dondurma yiyin. Andora ve Berlin primarkta alışveriş yapın. Brüksel’e kadar çikolata almayın. Özel tavsiye Floransa’da za za restorana uğrayın. Vatikan tepesine çıkın Roma’yı kuşbakışı izleyin. Bir şeyi almadan önce mutlaka pazarlık yapın. Olumsuz insanlardan uzak durun bu yolculuk tüm yolculuklarınızdan daha değerli kimsenin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

Bu güzel organizasyonda bize yer verdiği için Caner Durukan’a ve ekip arkadaşlarına; sabrından dolayı Alp Soylamış’a, espirileri ve pozitif enerjisiyle her sabah bizi uyandıran Onur Güven’e, 10 bin km yol yapan biz uyusak da yola devam eden şoför abilere ve ve ve 21 haziran 2016 Interbus grubundaki tüm yol arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Son olarak da Interbus yapmadan ölmeyin derim.

Interbus Katılımcı Yorumları

Menü