Sahip olduğu genç müşteri portföyü ile ülkemizdeki otobüsle Avrupa turları konusunda lider konumda bulunan Interbus bu yıl Euro 2016’nın organize edildiği Avrupa’nın en turistik döneminde Dünya’nın en turistik şehirlerinin bir çoğunu ziyaret edecek.

Yaklaşık 6 yıldır Türkiye’de eşi benzeri görüşmemiş bir program ortaya koyarak yola çıktığımız Interbus markası ile bu yıl Temmuz ayında Dünya’da ‘gelmiş geçmiş en kalabalık kafile ile gerçekleşen en uzun tur programını‘ gerçekleştireceğiz.

Katılımcımızın adeta tarih yazacağı bu yolculuk için Guinness Rekorlar Kitabı’na başvurumuzu yaptık. Ancak bu rekorlar kitabı yeni başvurularda yeni kategoriler yerine daha çok önceden kırılmış olan rekorlar üzerine başvuruları kabul ettiği için çok büyük beklentimiz bulunmuyor. Yine de 10.500 kilometrelik tur programını tamamlayan gezgin arkadaşlarımızın isimlerinin tarihe geçeceğinden şüphemiz yok..

Azerbaycan, Türkmenistan, İran gibi ülkelerden de katılımcıların yer aldığı ülkemiz adına Interbus olarak böylesine büyük bir organizasyonla aynı döneme denk geldiğimiz Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda A Milli Fulbol Takımı’mız beklenen başarıyı sağlayamasa da şuanda A Milli Erkek Voleybol Takımı’mız Dünya Ligi‘nde Türkiye, Mısır ve Çin’de oynanan 8 maçtan 7’sini galibiyetle tamamlamış ve dörtlü finale adını yazdırarak Dünya’nın en iyi takımları arasına girmiş bulunmakta.

Adeta destan yazan Milli Takım oyuncularımızı Temmuz ayında gerçekleştireceğimiz rekor niteliğindeki Interbus Avrupa turumuzun katılımcı listesinde yer almaları için davet göndermiş bulunuyor ve 10 Temmuz’da Portekiz’de tamamlanacak olan yorucu şampiyona için şimdiden kendilerine başarılar diliyorum.

 

Caner Durukan

Interbus Turizm A.Ş.

Menü